Biz Kimiz?

Kredinnet; bireysel kullanıcılar ve tüzel işletmelerin, araç alımında ve araç satışında taşıt kredisi, sigorta, araç değerleme, garanti, çekici gibi birçok hizmet ile uçtan uca çözüm sunan ve sunduğu yenilikler ile kalıcı aynı zamanda öncü olmayı hedefleyen, dijital bir platformdur.

Misyonumuz

Otomotiv ve Finans alanındaki, sektörel tecrübelerimizi, girişimci ve yenilikçi ruhumuzu, teknoloji ile harmanlayarak, bireysel kullanıcıların ve tüzel işletmelerin araç alımında ve araç satışında, taşıt kredisi, sigorta ve tramer sorgulama gibi hizmetler ile uçtan uca çözüm sunarak, zaman ve iş gücü tasarrufu sağlamaktır.

Nasıl Çalışır?

Kredinnet, kredi taleplerini alır ve finans kurumlarına aktarır. Talebin sonucunu, talepte bulunana iletir. Kredi kullandırımı yapılacak ise evrakların teminini sağlar ve sözleşme imzalarını alarak kredi kullandırımını gerçekleştirir.

Kredinnet üyeleri, taşıt kredisi hizmeti dışında, sigorta menüsünden kasko ve trafik sigortası poliçesi kesebilir, Tramer Sorgulama menüsünden geçmiş hasar sorgusu ve değişen parça sorgulaması yapabilir.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Aşağıdaki formu kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.